Rezultate 1 la 3 din 3

Subiect: Vand Link-uri si Bannere Web

  1. #1
    Avatarul lui danis
    danis este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    20
    Data înscrierii
    25th October 2010
    Locaţie
    Sibiu
    Vârstă
    36
    Posturi
    159
    Putere Rep
    20

    Implicit Vand Link-uri si Bannere Web

    Vand Link-uri, Advertoriale si Bannere Web pe urmatoarele site-uri. Cei interesati va rog contactati-ma pe privat.
    La cerere pot elibera si factura. La comenzi mai mari se ofera reduceri !!!


    – Domeniul Auto -
    Nume Vechime Site Descriere
    1. AUTO SIBIU 5 ani www.autosibiu.com Site domeniului auto din Sibiu
    2. Anunturi Auto Sibiu 4 ani www.anunturi.autosibiu.com Site de anunturi auto din Sibiu
    3. AutoWay.ro Timisoara 3 ani www.autoway.ro Site domeniului auto din Timis
    4. Anunturi Auto Timis 3ani www.anunturi.autoway.ro Site de anunturi auto din Timis


    – Sport & Fotbal -
    Nume Vechime Site Descriere
    1. Peluza Sud Sibiu 3 ani www.peluzasud.ro Comunitatea suporterilor Sibieni
    2. Blue Angels 4 ani www.blue-angels.ro Site-ul suporterilor Univer. Craiova


    – Stiri si informatii -
    Nume Vechime Site Descriere
    1. Articole Online 1 ani www.articoleonline.org Director Articole Online
    2. Girls Sibiu 3 ani www.girlssibiu.ro Site dedicat fetelor din Sibiu
    3. Xpose Media 2 ani www.xposemedia.ro Stiri si info despre publicitate
    4. Evenimente Sibiu 2 ani www.evenimentesibiu.ro Site dedicat evenimentelor din Sibiu
    5. Stiri Avrig 2 Ani www.stiriavrig.ro Stiri si informatii despre orasul Avrig
    6. Miss Craciunita 1 an www.misscraciunita.ro Informatii si stiri despre Miss Craciunita


    - Jocuri -
    Nume Vechime Site Descriere
    1. Stiri Travian 2 ani www.stiritravian.info Site cu stiri si informatii despre jocul Travian

    – Erotic -
    Nume Vechime Site Descriere
    1. Sibiu Erotic 2 ani www.sibiuerotic.ro - Director Escorte si Saloane Masaj Erotic Sibiu
    2. Hot Women Sibiu 3 ani www.hot-women.ro
    3. Hot Girls 2 ani www.hot-girls.ro
    4. Escorte Brasov 1 an www.escortebrasov.org
    5. Escorte Bucuresti 1 An www.escorte-bucuresti.org
    6. Dame de Companie Bucuresti 1 an www.damecompaniebucuresti.org
    7. European Escorts 2 ani www.arbiralescorts.com
    8. Escorte Romania 2 ani www.arbiralescorte.ro

    - BLOGURI -
    Nume Vechime Site Descriere
    1. Blogul lui Danut 2 ani www.danut.xposemedia.ro Blog personal Danut
    2. Director Sibiu 3 ani www.directorsibiu.blogspot.com Blog Director de site-uri sibiene
    3. Sibiu Story 3 ani www.sibiustory.wordpress.com Blog Sibian de stiri
    4. Diverse Stiri Sibiu 3 ani www.diversesibiu.wordpress.com Stiri Diverse din Sibiu
    5. Invatamant Sibiu 3 ani www.invatamantsibiu.wordpress.com Blog despre invatamantul Sibian
    Detin un site de Marturii pentru botez , Magazin marturii cu o gama variata de marturii pentru nunta si botez si un magazin de Papioane

  2. #2
    Avatarul lui danis
    danis este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    20
    Data înscrierii
    25th October 2010
    Locaţie
    Sibiu
    Vârstă
    36
    Posturi
    159
    Putere Rep
    20

    Implicit

    Fac schimb de link-uri/advertoriale cu cei care detin site-uri pe nisa de Nunti/botezuri
    Detin un site de Marturii pentru botez , Magazin marturii cu o gama variata de marturii pentru nunta si botez si un magazin de Papioane

  3. #3
    Avatarul lui indiscutabil34
    indiscutabil34 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    25
    Data înscrierii
    12th May 2011
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    377
    Putere Rep
    25

    Implicit

    Draguta colectie, sunt pe ip-uri diferite? au linkuri intre ele?

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. vand link si bannere pe
    De EPoX în forumul Link-uri/Bannere
    Răspunsuri: 33
    Ultimul Post: 5th August 2020, 14:11
  2. Vand link si bannere
    De Ionut Cosmin în forumul Link-uri/Bannere
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 25th March 2012, 22:13
  3. Vand bannere si link-uri
    De zatarrz în forumul Link-uri/Bannere
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 10th November 2010, 12:45
  4. Vand link-uri , bannere
    De startblog în forumul Link-uri/Bannere
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 19th May 2008, 10:09
  5. vand link/bannere
    De EPoX în forumul Link-uri/Bannere
    Răspunsuri: 14
    Ultimul Post: 12th February 2007, 09:45

Etichete pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •