Eu as fi interesat, dar din pacate vad ca domeniul este mult prea "tanar", din 2009-07-07
Poate peste 2 luni daca obtii macar un PR2.
Ne mai auzim.
Eu as fi interesat, dar din pacate vad ca domeniul este mult prea "tanar", din 2009-07-07
Poate peste 2 luni daca obtii macar un PR2.
Ne mai auzim.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)