cum au zis si baietii .. intalnirea a fost ok .. subiecte au fost de dezbatut si asta a fost important .. insa cel mai important a fost ca ne-am intalnit si stim cum sa ne ajutam daca este cazul si cam asta ar fi scopul intalnirilor si a comuntatii de aici .. socializarea si crearea unor legaturi, pentru ca oricine poate veni cu un sfat oricand...
acum ca noi am dat startul eu spun ca data viitoare sa fie mai de succes, si sa speram ca are mai multa lume timpul liber necesar pentru a se prezenta la acest intalniri
oferim si cadouri surpriza daca e nevoie![]()




Răspunde cu citat


