Am patit-o si eu... Dupa ce am postat un mesaj asemanator cu al tau pe forum, ce s-au gandit... hai sa-i inchidem contul pentru ca mananca prea multe resurse si ne mai sperie si viitorii clienti.
Chiar nu m-ar mira daca o sa ti-l inchida si tie dupa mesajul asta.
Au o clauza foarte interesanta in termenii si conditiile lor, chiar abuziva, care le permite sa-ti inchida contul fara a avea motive intemeiate.
Sa nu te miri daca iti vor spune ca nu a fost niciun server picat sau ca a fost vina ROTLD-ului sau a uraganului de la ora 2...



