Colegi,
in seara asta am gasit pe Simpliq, 6 luni gratuite la pachetul Start si am zis ca poate nu ar strica sa impartasesc cu voi aceasta oferta
Colegi,
in seara asta am gasit pe Simpliq, 6 luni gratuite la pachetul Start si am zis ca poate nu ar strica sa impartasesc cu voi aceasta oferta
Asta ce face Simpliq e manevra ca sa profide de problema namebox.ro![]()
Aseara mi-am facut cont si nici acum nu este activat , asta dupa ce azi dimineata am trimis un tichet.
Dupa deschiderea tichetului a fost activat si contul
Ei sunt din Cluj vad, dar stie cineva in ce data center au serverele ?
Cine suntem?
SimpliQ activeaza pe piata de gazduire din 2007 operand propriul centru de date in Cluj-Napoca, Romania, precum si infrastructura proprie colocata in alte noduri importante din lume (Amsterdam, Olanda si Dallas, TX, SUA) asigurand astfel o plaja larga de servicii de gazduire la cele mai inalte standarde si costuri competitive.
Daca nu ma insel, parca Simpliq erau sub aceeasi palarie cu webfactor. DAca e asa, inseamna ca si serviciile sunt ireprosabile.
Daca te pot ajuta cu un sfat sau daca doresti o oferta de optimizare pentru siteul tau, da-mi un mesaj!
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)