Ca idee, la hostul free host29 com merg fara licenta de vreo jumatate de an (sau mai mult?). Aveam un cont la ei si mi-am mutat ce era acolo cand am vazut ca nu mai sunt licente de cPanel, Fantastico, iar SMTP-ul nu mai mergea de zile bune.
Se intampla sa mai patim si din astea. Vedem un pret mic pentru o diversificare. Cred ca sunt normale asemenea incidente, in lumina proverbului "Pierd, castig - negustor ma numesc". Sunt pierderi, desigur, si aspecte care ne ranesc. Dar in felul asta avansam stiind sa nu ne mai intoarcem la ei, anuntam pe forumuri colegii, migram spre alte hosturi.
"Modul in care gandesti atunci cand pierzi, determina cat mai ai de asteptat pana vei castiga" David Schwartz