Din nevoie de server dedicat,dupa shared m-as gandi totusi sa trec pe VPS .Din ce am vazut ,si ce as avea eu nevoie ,ar fi ok v1024 de aici
Foloseste careva serviciile lor ? Aveti ceva nemultumiri ?Eventual alta sugestie ?