Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: Cum este mai bine pentru google?

Vizualizare arbore

  1. #1
    Avatarul lui Daniel_G
    Daniel_G este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    2nd March 2007
    Vârstă
    45
    Posturi
    7
    Putere Rep
    0


    Implicit Cum este mai bine pentru google?

    Salutare

    In urma cu putin timp am aflat ca intre cuvinte la link-uri trebuie sa fie - sau +... iar eu am _
    Din acest motiv este posibil ca google sa ma indexeze mai greu si sa apar la anumite cuvinte cautate mai in "spate"?

    eu am ceva de genul: forum.seopedia.ro/showthread.php?p_35837#post_35837

    ( forum.seopedia.ro/showthread.php?p=35837#post35837 )
    Ultima modificare făcută de Daniel_G; 15th May 2007 la 16:57.

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. GTopStats.com / GTop.ro este de vanzare pentru 600 000 $ min bid
    De No_name în forumul Stiri despre motoarele de cautare, SEO si Marketing
    Răspunsuri: 43
    Ultimul Post: 9th June 2009, 23:34
  2. Care este cel mai potrivit cms pentru un site de horoscop
    De romania inedit în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 10
    Ultimul Post: 3rd September 2008, 22:33
  3. Este Bine ? Este Rau ?
    De BeFree în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 1st December 2006, 13:42
  4. Este ok folosirea lui WebCeo pentru submit
    De Marius Mailat în forumul Directoare web straine
    Răspunsuri: 9
    Ultimul Post: 14th February 2006, 09:01
  5. Google PR nu mai este
    De Cristian Mezei în forumul Google
    Răspunsuri: 15
    Ultimul Post: 31st May 2005, 07:35

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •