23rd July 2011, 21:09
#11
0 out of 4 members found this post helpful.

Postat în original de
val33ntyn
Ai postat si aici pentru ca ai voie cu click&go sau nu ai ce face? Si cum ti-am zis si pe cwr prefer un +1 oferit din placere decat unul din obligatie.
Iar tu ai postat sa mai adaugi un post la numarul total de posturi?
Nu va inteleg pe unii, va bagati in seama doar asa, de dragul de a va afirma, sa pareti mai inteligenti. Cel mai rau ma irita ca Romanii sufera de efectul de turma, daca se trezeste unu' sa comenteze, apar si altii ca oile. Ma puteti bana, oricum nu mai frecventez forumul asta, sunt prea multi care sufera si se baga peste tot de dragul de a se afirma.