Postat în original de
-Rares-
Man, fara suparare dar ai vb mult si prost... Iar in legatura cu cresterea aia de 12 pozitii de pe pagina 3 pe 2, conteaza mult de nisa si de concurenta. Pe o nisa slaba, poti creste 3 pagini, nu 12 pozitii cu un link pe acest thread...
PR-ul te ajuta sa faci PR si cam atat. In SHERP e cu totul si cu totul alta treaba. Acea crestere o faceai si daca siteul respectiv avea pr 0. Iti arat sute de siteuri cu pr infim care rankeaza excelent, in fata siteurilor cu pr 4, 5, 6.