Da, acum e ok si la mine. A fost gresit vre-o ora, am verificat pe 3 calculatoare. Poate e doar pe vre-un datacenter sau poate a fost ceva temporar.
Nevermind... nothing to see here... move along![]()
Da, acum e ok si la mine. A fost gresit vre-o ora, am verificat pe 3 calculatoare. Poate e doar pe vre-un datacenter sau poate a fost ceva temporar.
Nevermind... nothing to see here... move along![]()
Those were fast strange times and we worked in fast strange ways.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)