basmulromanesc,ro
Inregistrat anual, l-am luat pentru un concurs scolar (un c*c*t de concurs scolar). Nu-mi trebuie, asa ca-l dau pe orice pret (cel mai mare).
basmulromanesc,ro
Inregistrat anual, l-am luat pentru un concurs scolar (un c*c*t de concurs scolar). Nu-mi trebuie, asa ca-l dau pe orice pret (cel mai mare).
D R G
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)