unele sunta bine, dar ce fac cand mai am cel putin 10-20 bune care stau degeba din lipsa de timp![]()
unele sunta bine, dar ce fac cand mai am cel putin 10-20 bune care stau degeba din lipsa de timp![]()
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)