Nu am zis nimic de SEO . Aici sunt doar cateva cuvinte uzuale in engleza. De ce sa le folosesti ? Pentru ca lumea stie engleza si sunt usor de tinut minte.
Nu am zis nimic de SEO . Aici sunt doar cateva cuvinte uzuale in engleza. De ce sa le folosesti ? Pentru ca lumea stie engleza si sunt usor de tinut minte.
Hmm..ar merge o lada de bere
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)