Citat Postat īn original de problemaseopedia Vezi Post
Eu nu sunt din Caracal ... mai ai alta aberatie ? iti fac o poza din afara orasului ? De unde dracu ai scos-o pe asta cu caracalul ? ( Deja ai dat-o in balarii la caracal ) Imi poti verifica locatia ... sau vrei un sharelocation pe whatsupp si un videocall sa iti prezint orasul in care sunt chiar acum ... si sa imi spui si mie daca este caracal ... HAI MA PE BUNE? Este o comedie de prost gust.
Orasul nu l-ai nimerit , la clasa de ip iarasi ai dat chix... asta cu stilul ... sa imi dai o poza cu persoana in cauza sa ma imbrac ca si ea probabil asa o sa semanam ).
ROG IMPLOR ADMINISTRATORII SEOPEDIA SA VERIFICE EI. SI VA ROG INSISTENT sa se faca dreptate si acela gresit sa nu primeasca warning ci sa fie derogat din functie. VA IMPLOOOOR.
Eh de la oboseala se mai intampla sa gresim orasul , ai in PM cum verifici locatia unui ip , ti-am trimis eu si o dovada a orasului.
Deci acum sunt tot trailer dar stau in alt oras ... la o distanta modica de 150km ... se mai intampla )).
Nichita te rog foarte frumos sa imi scoti banul .... nu ai nici o dovada clara , si daca este nevoie iti aduc si una de la rcs&rds despre ideea de ce naiba au ip-uri dinamice la compania lor.
Si pe viitor sa fiu lasat in pace de tine rapsodia , haotik si dan . Eu nu vand nimic , cum fac prietenii tai care se cred pe olx ... eu lucrez cu persoane de pe seopedia ce ma apreciaza si doar voi imi murdariti imaginea ... aducand motiv precum ca as avea un stil asemanator cu x persoana... am un prieten vorbeste fix ca gigi becali ... dar nu si este gigi becali.
Lol, eu m-am amuzat, mersi .