da ... astept si eu o reactie oficiala
poate m-am agitat eu prea tare si prea repede ... cine stie![]()
da ... astept si eu o reactie oficiala
poate m-am agitat eu prea tare si prea repede ... cine stie![]()
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)