foarte tare

Eu a trebuit sa citesc putin ca guest forumul dupa ce mi-am schimbat userul, ca sa-mi dau seama de ce nu ma pot loga
Citat Postat în original de Nosfer Vezi Post
Se poate sa ii schimbati numele lui Cristi Ursuț in doar.. Cristi Ursut? Cica nu se mai poate loga din cauza la "ț" poate ar trebui evitate diacriticele pe viitor.