Doresc sa imi schimb si eu userul in '' ZeTTu '' .
\va multumesc mult!
Versiune printabilă
Doresc sa imi schimb si eu userul in '' ZeTTu '' .
\va multumesc mult!
ZeTTu este.
multma mult pt promptitudine
Salut, as dori si eu sa-mi schimb nickul in "keffie" deoarece exista niste bloguri atat in tara cat si inafara si nu imi doresc sa intru in conflict avand in vedere faptul ca acestea existau deja cand am creat acest user pentru mine. Multumesc.
keffie e deja folosit. Spune altul.
Pff ce de ghinioane. Sa fie "B. Alex" daca nu e luat si asta. Multumesc si scuze de deranj.
Done.
Multumesc frumos. Sunteti cei mai tari :D
Rusu.Mihail .. odata cu schimbarea userului vreau sa-mi schimb radical si comportamentul pe acest forum ... IN BINE
Sa fie.