Done.
Versiune printabilă
Done.
Doresc sa-mi schimb username-ul in "Alexis"
Va multumesc!
user schimbat: cursvalutar a devenit Alexis. De acum va trebui sa folosesti noul nume la login! Ms
Multumesc si eu, o seara buna!
Imi cer scuze daca nu este posibil, insa totusi imi incerc norocul acum, cat sunt nou pe aici.
As vrea si eu sa-mi schimbat nick-ul de pe forum pentru ca am facut contul acum ceva timp, insa doar acum m-am decis sa frecventez forumul mai des.
funky11 -> I.Laurentiu
Cu respect, Laurentiu.
Doresc sa im ischimb username-ul in piciu1993
Done si done.
Mersi frumos!
Cristea Alin
User schimbat, va trebui sa folosesti de acum noul nume la login pe forum!