De ce nu se salveaza in sent items mesajele trimise? Din cand in cand ma lasa neuronu' si vreau sa mai vad ce si cui am scris si n-am cum![]()
De ce nu se salveaza in sent items mesajele trimise? Din cand in cand ma lasa neuronu' si vreau sa mai vad ce si cui am scris si n-am cum![]()
Am un magazin online de Cosmetice romanesti si un portal de Afaceri
Bifeaza " Add a copy of this message to my sent items folder " ca sa le ai.
Tocmai am facut un test.
La mine e salvat.
![]()
Krumel - apeleaza la serviciile oferite de mine prin formularul de pe blog.
Right ... Elementa]Postat în original de Krumel @ Feb 22 2006, 05:49 PM) [post=10750
Bifeaza " Add a copy of this message to my sent items folder " ca sa le ai.
Tocmai am facut un test.
La mine e salvat.
[/QUOTE]
Right ... Elementary my dear Mircea![]()
Co-founder of Deepstash. Tech lover. Dinosaur. Dad. Chef.
Dear, m-am obisnuit cu clientii de email care salveaza automat in sent item. Nici n-am vazut optiunile alea.
Mi s-a luat o piatra de pe inima![]()
Am un magazin online de Cosmetice romanesti si un portal de Afaceri
O pietricica doar. Nu chiar o piatra.
:p
Krumel - apeleaza la serviciile oferite de mine prin formularul de pe blog.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)