De ce nu se salveaza in sent items mesajele trimise? Din cand in cand ma lasa neuronu' si vreau sa mai vad ce si cui am scris si n-am cum :(
Versiune printabilă
De ce nu se salveaza in sent items mesajele trimise? Din cand in cand ma lasa neuronu' si vreau sa mai vad ce si cui am scris si n-am cum :(
Bifeaza " Add a copy of this message to my sent items folder " ca sa le ai.
Tocmai am facut un test.
La mine e salvat.
;)
Right ... Elementa]Citat:
Postat în original de Krumel @ Feb 22 2006, 05:49 PM) [post=10750
Bifeaza " Add a copy of this message to my sent items folder " ca sa le ai.
Tocmai am facut un test.
La mine e salvat.
;)
[/QUOTE]
Right ... Elementary my dear Mircea :rolleyes:
Dear, m-am obisnuit cu clientii de email care salveaza automat in sent item. Nici n-am vazut optiunile alea.
Mi s-a luat o piatra de pe inima ;)
O pietricica doar. Nu chiar o piatra.
:p