Salut baieti,

Vreau sa imi inscriu siteul in directoare web, siteul este romanesc, ce
ma sfatuiti sa il inscriu in toate sau doar in cele cu PR > x ?

Ce alte metode de promovare pe motoarele de cautare mai stiti in
afara de inscrierea in directoare si link building.


Numai bine!