O am setata corect. de banat nu se pune problema deoarece sunt membru de ceva timp pe forum si nu am facut "magarii".
O am setata corect. de banat nu se pune problema deoarece sunt membru de ceva timp pe forum si nu am facut "magarii".
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)