Un astfel de sistem ar fi foart bun pentru Romania, dar cu o singura conditie. Sa fie inmanate celor care chiar au nevoie de acele obiecte, nu doar de dragul de a primi gratuitati.

Am vazut acum ceva timp un astfel de site, lumea dona diferite obiecte, iar din cate am auzit, proprietarul site-ul " colectiona " acele obiecte si le vindea pe diferite siteuri gen okazii. Eu am fost posesorul unui oboect cumparat de la administratorul siteului prin okazii.