Cred ca iulian a postat doar de dragul semnaturii, sigur nu s-a uitat ca ultimul reply a fost din 2007![]()
Cred ca iulian a postat doar de dragul semnaturii, sigur nu s-a uitat ca ultimul reply a fost din 2007![]()
scriu pe blog cand n-am ce face ..
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)