Nu ar avea niciun sens sa mai pui si in index.php, pentru ca oricum serverul va prelucra doar codul din .htaccess
Nu ar avea niciun sens sa mai pui si in index.php, pentru ca oricum serverul va prelucra doar codul din .htaccess
Ultima modificare făcută de w!ll; 24th August 2008 la 19:33. Motiv: typo
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)