Cod:
Da, se întâmplă pe 12 octombrie 2008, în cafeneaua D’arc!

Ca de-obicei, participarea se face exclusiv pe bază de preînscriere! Dacă ştii sigur (măcar 95%) că vii, trimite-ne un mail la alexandrugugurel [at] gmail.com şi afirmă-ți intențiile :) .
Anuntul este aici

Care vine?

Ne intalnim acolo!