http://store.mozilla.org/category.asp?catid=2
Eu imi iau tricou![]()
http://store.mozilla.org/category.asp?catid=2
Eu imi iau tricou![]()
Co-founder of Deepstash. Tech lover. Dinosaur. Dad. Chef.
Pe langa faptul ca sponsorizezi firefox o sa sponsorizezi si US Post de vreo 5 ori valoarea tricoului![]()
Am dat mail sa vad cat ma costa transport
Tricoul marime XXL este 16 USD.
Hello dear Sir,
In reference to this products : http://store.mozilla.org/product.asp...Z13009&catid=2
Please tell me complete shipping costs (including customes, or any other taxes, with TNT, FedEx, UPS, DHL etc) to Bucharest, Romania, at my home address.
Thank you.
------------------
Best regards,
Cristian Mezei
Co-founder of Deepstash. Tech lover. Dinosaur. Dad. Chef.
We can only ship internationally via UPS International Express service. You could expect the shipping charges to be $50-100 USD.
Co-founder of Deepstash. Tech lover. Dinosaur. Dad. Chef.
Aaa, pai atunci imi iau si eu! :blink:We can only ship internationally via UPS International Express service. You could expect the shipping charges to be $50-100 USD.
(\_/) I like bunnies
(>.<) ...and people with b00bs. But especially bunnies with b00bs xD
macar ia mai multe sa scada costul pe bucata si le vinzi ]Postat în original de WeaselMan @ Dec 5 2005, 01:55 PM) [post=7478
Aaa, pai atunci imi iau si eu! :blink:
[/QUOTE]
macar ia mai multe sa scada costul pe bucata si le vinzi in Romania la suprapret :lol:
le putem multiplica in carrefourePostat în original de miromulus @ Dec 5 2005, 04:42 PM) [post=7482
Cumparam ]
macar ia mai multe sa scada costul pe bucata si le vinzi in Romania la suprapret :lol:
[/QUOTE]
le putem multiplica in carrefoure
Cumparam unu si ne facem toti clone :p
Really? Un]Postat în original de just_me @ Dec 5 2005, 03:37 PM) [post=7484
le putem multiplica in carrefoure
Cumparam unu si ne facem toti clone :p
[/QUOTE]Really? Unde ca vreau sa fac si eu!
(\_/) I like bunnies
(>.<) ...and people with b00bs. But especially bunnies with b00bs xD
Eu am facut mai multe comenzi de la Threadless dar au fost pachete mari. Tricouri pentru mai multi prieteni (peste 10, parca si peste 20 la una dintre comenzi). Si in felul asta s-au cam impartit cheltuielile de expediere si au venit aproximativ 5$ / tricou. Daca sunteti hotarati, si ne bagam mai multi vreau si eu un "ware" cu Vulpea de Foc.
PS. Am verificat, erau 18 tricouri in cea mai mare comanda.
Vedeti aici - http://www.rusiczki.net/blog/archives/2004...threadless_pack
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)