Rezultate 1 la 10 din 10

Subiect: Firefox-ware ;;)

  1. #1
    Avatarul lui Cristian Mezei
    Cristian Mezei este deconectat Administrator
    Reputatie:
    65
    Data înscrierii
    20th February 2005
    Locaţie
    Everywhere
    Posturi
    6.975
    Putere Rep
    65

    Implicit

    Co-founder of Deepstash. Tech lover. Dinosaur. Dad. Chef.

  2. #2
    Avatarul lui Bruzli
    Bruzli este deconectat Administrator
    Reputatie:
    44
    Data înscrierii
    25th April 2005
    Locaţie
    Oradea
    Vârstă
    47
    Posturi
    980
    Putere Rep
    44

    Implicit

    Pe langa faptul ca sponsorizezi firefox o sa sponsorizezi si US Post de vreo 5 ori valoarea tricoului

  3. #3
    Avatarul lui Cristian Mezei
    Cristian Mezei este deconectat Administrator
    Reputatie:
    65
    Data înscrierii
    20th February 2005
    Locaţie
    Everywhere
    Posturi
    6.975
    Putere Rep
    65

    Implicit

    Am dat mail sa vad cat ma costa transport

    Tricoul marime XXL este 16 USD.

    Hello dear Sir,

    In reference to this products : http://store.mozilla.org/product.asp...Z13009&catid=2

    Please tell me complete shipping costs (including customes, or any other taxes, with TNT, FedEx, UPS, DHL etc) to Bucharest, Romania, at my home address.

    Thank you.

    ------------------

    Best regards,
    Cristian Mezei
    Co-founder of Deepstash. Tech lover. Dinosaur. Dad. Chef.

  4. #4
    Avatarul lui Cristian Mezei
    Cristian Mezei este deconectat Administrator
    Reputatie:
    65
    Data înscrierii
    20th February 2005
    Locaţie
    Everywhere
    Posturi
    6.975
    Putere Rep
    65

    Implicit

    We can only ship internationally via UPS International Express service. You could expect the shipping charges to be $50-100 USD.
    Co-founder of Deepstash. Tech lover. Dinosaur. Dad. Chef.

  5. #5
    Avatarul lui WeaselMan
    WeaselMan este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    40
    Data înscrierii
    22nd July 2005
    Locaţie
    weaseland
    Vârstă
    42
    Posturi
    447
    Putere Rep
    40

    Wink

    We can only ship internationally via UPS International Express service. You could expect the shipping charges to be $50-100 USD.
    Aaa, pai atunci imi iau si eu! :blink:
    (\_/) I like bunnies
    (>.<) ...and people with b00bs. But especially bunnies with b00bs xD

  6. #6
    Avatarul lui Ioan Margineanu
    Ioan Margineanu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    41
    Data înscrierii
    16th May 2005
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    46
    Posturi
    1.098
    Putere Rep
    41

    Implicit

    Citat Postat în original de WeaselMan &#064; Dec 5 2005, 01&#58;55 PM) [post=7478
    Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
    Aaa, pai atunci imi iau si eu&#33; :blink:
    macar ia mai multe sa scada costul pe bucata si le vinzi ]
    Aaa, pai atunci imi iau si eu&#33; :blink:
    [/QUOTE]

    macar ia mai multe sa scada costul pe bucata si le vinzi in Romania la suprapret :lol:

  7. #7
    Avatarul lui FireEyes
    FireEyes este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    40
    Data înscrierii
    22nd October 2005
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    962
    Putere Rep
    40

    Implicit

    Citat Postat în original de miromulus &#064; Dec 5 2005, 04&#58;42 PM) [post=7482
    Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
    macar ia mai multe sa scada costul pe bucata si le vinzi in Romania la suprapret :lol:
    le putem multiplica in carrefoure
    Cumparam ]
    macar ia mai multe sa scada costul pe bucata si le vinzi in Romania la suprapret :lol:
    [/QUOTE]

    le putem multiplica in carrefoure
    Cumparam unu si ne facem toti clone :p
    Radio live | Taxi
    text ce tine loc de imagine ;)

  8. #8
    Avatarul lui WeaselMan
    WeaselMan este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    40
    Data înscrierii
    22nd July 2005
    Locaţie
    weaseland
    Vârstă
    42
    Posturi
    447
    Putere Rep
    40

    Wink

    Citat Postat în original de just_me &#064; Dec 5 2005, 03&#58;37 PM) [post=7484
    Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
    le putem multiplica in carrefoure
    Cumparam unu si ne facem toti clone :p
    Really? Un]
    le putem multiplica in carrefoure
    Cumparam unu si ne facem toti clone :p
    [/QUOTE]Really? Unde ca vreau sa fac si eu&#33;
    (\_/) I like bunnies
    (>.<) ...and people with b00bs. But especially bunnies with b00bs xD

  9. #9
    Avatarul lui rev
    rev
    rev este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    40
    Data înscrierii
    31st January 2005
    Locaţie
    Baia Mare, Romania
    Vârstă
    47
    Posturi
    62
    Putere Rep
    40

    Implicit

    Eu am facut mai multe comenzi de la Threadless dar au fost pachete mari. Tricouri pentru mai multi prieteni (peste 10, parca si peste 20 la una dintre comenzi). Si in felul asta s-au cam impartit cheltuielile de expediere si au venit aproximativ 5&#036; / tricou. Daca sunteti hotarati, si ne bagam mai multi vreau si eu un "ware" cu Vulpea de Foc.

    PS. Am verificat, erau 18 tricouri in cea mai mare comanda.
    Vedeti aici - http://www.rusiczki.net/blog/archives/2004...threadless_pack

  10. #10
    Avatarul lui Cristian Mezei
    Cristian Mezei este deconectat Administrator
    Reputatie:
    65
    Data înscrierii
    20th February 2005
    Locaţie
    Everywhere
    Posturi
    6.975
    Putere Rep
    65

    Implicit

    Eu ma bag. Suntem 2. Mai trebuiesc 16
    Co-founder of Deepstash. Tech lover. Dinosaur. Dad. Chef.

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. firefox adress bar
    De prodan_13 în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 14th September 2008, 20:06
  2. Firefox Toolbars
    De alfie în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 22nd February 2006, 14:20
  3. Firefox 1.5 Beta
    De necropsique în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 17
    Ultimul Post: 10th December 2005, 10:48
  4. firefox crapa
    De Bruzli în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 29th July 2005, 12:07
  5. Firefox bug!
    De Ben Boingeanu în forumul Stiri despre motoarele de cautare, SEO si Marketing
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 11th May 2005, 00:40

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •