Salut gasca,
In cazul in care va intrebati ce e cu link-ul "Broshti" jos in footer si cu pagina aia ciudata... fac parte dintr-un mic experiment SEO. As aprecia daca nu s-ar folosi "cuvantul cheie" in aceasta discutie.
O sa va tin la curent.
Salut gasca,
In cazul in care va intrebati ce e cu link-ul "Broshti" jos in footer si cu pagina aia ciudata... fac parte dintr-un mic experiment SEO. As aprecia daca nu s-ar folosi "cuvantul cheie" in aceasta discutie.
O sa va tin la curent.
Cu stima,
Razvan Pop
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)