Rezultate 1 la 8 din 8

Subiect: Neo coin

midanius este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    23
    Data înscrierii
    4th June 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    38
    Posturi
    291
    Putere Rep
    23

Implicit Neo coin

Nu am mai intrat pe acest forum de ceva timp, am fost prins. Insa ma bucur sa vad entuziasm si interes legat de zona crypto. Eu sunt pasionat de fenomen de ceva ani, am cumparat diverse monede la preturi foarte mici, am minat ethereum iar acum majoritatea monezilor pe care le detin sunt NEO. Mi-am facut si un site de consultanta crypto, dezvolt o moneda-platforma proprie cu parteneri straini.
    SUnt curios cine a investit in NEO?

nRazvan este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    14
    Data înscrierii
    14th June 2013
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    232
    Putere Rep
    14

Implicit

Salutare,

Ma bucur sa vad ca sunt oameni interesati de crypto in asa masura, ca dezvolta pe acest subiect/tehnologie. Poti da detalii despre proiect? Ce este, cum etc? Poate o sa gasesti aici pe primii utilizatori

Personal nu am investit in NEO, desi poate ar fi trebuit pt ca faceam ceva bani pana acum. Dar ceva m-a tinut deoparte, poate pt ca personal, nu am vazut ceva concret in viitorul lor. Chiar ieri am citit cateva chestii despre NEO aici - https://storeofvalue.github.io/posts...-neo-redflags/.

Dar ma gandesc sa investesc in Qtum cand o sa se mai retraga aproape de $10-$11....sper

Reputatie:
    23
    Data înscrierii
    4th June 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    38
    Posturi
    291
    Putere Rep
    23

Implicit

Salut, despre proiectul meu as prefera sa nu discut detaliat momentan, pentru ca nu este live. Pot spune insa ca va contine o platforma, un wallet si o moneda. Ico-ul nostru va fi privat, aproape in totalitate, scopul este sa facem bani cu platforma. Ce vom obtine din Ico va merge catre dezvoltare si marketing.
    legat de neo am cumparat in mai multe etape cand era ieftin. Potentialul este urias, astept vesti zilele acestea despre NEO, daca exista interes va tin la curent.

Marcous este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    12th March 2014
    Posturi
    376
    Putere Rep
    0

Implicit

Exista interes... ai putea detalia de ce crezi ca potentialul este mai mare decat la alte monede?

Eu de exemplu de ceva timp tot citesc despre IOTA. Am vrut sa cumpar acum 3-4 sapt cand era 0.32$, am amanat, acum s-a facut 0.80$...

solutionfallco este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    19th November 2017
    Vârstă
    23
    Posturi
    0
    Putere Rep
    0

Implicit

great article thank you.

hl2u este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    25
    Data înscrierii
    15th November 2006
    Vârstă
    45
    Posturi
    435
    Putere Rep
    25

Implicit

Citat Postat în original de midanius Vezi Post
    ... daca exista interes va tin la curent.
    Pai, tine-ne

Reputatie:
    23
    Data înscrierii
    4th June 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    38
    Posturi
    291
    Putere Rep
    23

Implicit

Sigur ca am sa va tin. Pentru moment atentia mea este catre Neo. Am investit in Utrust, si am pe radar si OMG.
    Las si un material de citit : https://www.producthunt.com/newslett...m_campaign=472

mrjohnny este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    17
    Data înscrierii
    11th January 2011
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    268
    Putere Rep
    17

Implicit

Citat Postat în original de Marcous Vezi Post
    Exista interes... ai putea detalia de ce crezi ca potentialul este mai mare decat la alte monede?

Eu de exemplu de ceva timp tot citesc despre IOTA. Am vrut sa cumpar acum 3-4 sapt cand era 0.32$, am amanat, acum s-a facut 0.80$...
    Si pe mine ma bate gandul sa investesc in IOTA, pare promitator. Deja e la 4,61$ [de la 0,80$ cand ai postat tu luna trecuta ]. Personal cred ca anul viitor IOTA o sa sara sigur de 15$.
    Pentru colaborari SEO si multe altele - click aici. Reprezint Bullet Advertising unde facem optimizare SEO (stiu ca e pleonasm) si alte minuni online :)

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Permisiuni postare

• Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •