Oricum, cand am verificat ultima oara, Petrolul Ploiesti era pe locul 3.
Seopedia de ce n-are echipa?
Trust, but verify.
Era un desen animat cand eram mica, si era chemat unul "Dan cel Rau" sa salveze situatia.
Ca si pe aici, on topic.
Tara o salveaza alt Dan.
Ai vrut atentie, iti dam. Care e nemultumirea?
Trust, but verify.
Ai cam deviat de la subiect, maestre.
Hai sa raspundem la topicurile fetei.
Pare interesant, ce alte forumuri nu mai sunt inregistrate? Pe ce loc crezi ca ar fi ele?
Tom cum ti s-a parut in Tom si Jerry?
Crezi ca era tot rau sau era doar instinctul de felina?
Retired
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)