Rezultate 1 la 10 din 79

Subiect: ColonHelp a dat în judecată cea mai mare platformă de blogging din lume(Wordpress)

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui Kaa
    Kaa
    Kaa este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    34
    Data înscrierii
    15th October 2010
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    427
    Putere Rep
    34

    Implicit

    Nu am sustinut nimic. Am zis ca am vazut intestint de porc care avea reziduuri, am cerut si altora sa confirme daca este vorba despre acelea sau nu, ai postul pe pagina cealalta.

    Si nu inteleg chestia cu "Sa vina ei cu dovezi ca produsul nu e o pacaleala". Cand acuzi de ceva trebuie sa demonstrezi, nu ti se pare normal?
    Daca te acuz de furt o sa trebuiasca sa demonstrez ca m-ai furat, nu o sa fii tu nevoit sa demonstrezi ca nu m-ai furat. Eu asa vad lucrurile si in acest caz. Zenith il acuza pe tip pentru calomnie si denigrare, tipul va trebui sa demonstreze ca ce spune este adevarat. Cum demonstreaza? O sa citeze un blog sau un site?


    Inca o data. Nu am incercat astfel de produse - nici nu am cum ca sunt alergic la toate aceste produse, nu incurajez folosirea lor si din punctul meu de vedere cum a zis cineva de mai sus, mi se par tot niste prostii cu o buna strategie de marketing. In aceeasi oala bag si herbalife, si acest produs si toate celelalte prostii care mai exista pe piata, alaturi bine-nteles de acele vitamine pentru muschi si cine mai stie ce sucuri ori cocktailuri. Tot ce zic este ca tipul cu blogul ar trebui sa poata demonstra acele acuzatii nu doar sa arunce niste vorbe si sa citeze alte siteuri.
    Ultima modificare făcută de Kaa; 18th December 2012 la 22:06.

  2. #2
    Avatarul lui croif
    croif este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    37
    Data înscrierii
    18th February 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    45
    Posturi
    168
    Putere Rep
    37

    Implicit

    Citat Postat în original de Kaa Vezi Post
    Nu am sustinut nimic. Am zis ca am vazut intestint de porc care avea reziduuri, am cerut si altora sa confirme daca este vorba despre acelea sau nu, ai postul pe pagina cealalta.
    Acum dupa o logica simpla, daca nu ai eliminat tot ce ai mancat inainte sa mori, normal ca ai reziduri, ca doar nu te pregatesti de moarte si stai 2 zile nemancat inainte ca sa iesi curat la autopsie.

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Dilema - mag. online de pe o platforma la cheie "inchiriata" la wordpress ecommerce
    De Dragos Bunea în forumul Comert electronic, e-Commerce
    Răspunsuri: 14
    Ultimul Post: 10th March 2012, 22:27
  2. BUsiness blogging
    De marti în forumul Metode de promovare, Analiza trafic.
    Răspunsuri: 12
    Ultimul Post: 13th January 2011, 11:27
  3. Video Blogging
    De silcamataru în forumul Studii de caz
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 14th January 2010, 12:11
  4. Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 15th November 2008, 12:17
  5. Developer pentru cea mai mare companie de IT din lume
    De catalyst în forumul Servicii web / Jobs
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 8th February 2007, 17:14

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •