PS: http://www.mxhost.net/forum/index.ph...7&st=0&p=9483&
Eu am facut mini-banner-ul de acolo. Back in 2005.
Ce mandru ma simt![]()
PS: http://www.mxhost.net/forum/index.ph...7&st=0&p=9483&
Eu am facut mini-banner-ul de acolo. Back in 2005.
Ce mandru ma simt![]()
Co-founder of Deepstash. Tech lover. Dinosaur. Dad. Chef.
probabil e mesaj automat sau doar exces de zel, care se repara.
am avut o experienta super cu MXHost pana sa o dau pe servere dedicate.
Toata bafta , si stai linistit, recomandarea ta e ok, sunt good guys.
The Web Systems Engineering Blog
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)