Eu am patit-o asa cu o firma din SUA care mi-a trimis un email ca trebuie sa-mi inchida un site gen keyword1-keyword2.com deoarece ei au inregistrat keyword1 la Oficiul lor de inregistrare al marcilor si cica nu as avea voie sa-l folosesc, desi situl meu era pe cu totul alta nisa fata de nisa firmei. Dupa ce le-am trimis email ca situl meu e pe cu totul alta nisa decat a lor si ca nu le fac concurenta, iar daca vor sa continuie cu hartuirea ne vedem la tribunal s-au calmat.


Răspunde cu citat