Rezultate 1 la 1 din 1

Subiect: Link-uri, web developeri si articole

  1. #1
    Avatarul lui ConstantinLG
    ConstantinLG este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    28
    Data înscrierii
    2nd April 2009
    Locaţie
    Sibiu
    Posturi
    364
    Putere Rep
    28

    Implicit Link-uri, web developeri si articole

    Desi putin cam devreme, cred ca nu strica celor interesati. Am plecat pe noul meu proiect pentru web developeri, un proiect compus dintr-un blog si forum (curand) in care se va scrie despre programare, online, tips&tricks si orice altceva ce intra in atributiile unui web developer sau ar putea fi interesant unuia.

    Asadar, plec cu urmatorul principiu: oricine poate sa scrie un articol pe blog, unic, si sa respecte regulile postate aici, ca mai apoi, sa se semneze cu un link dofollow la final format din maxim un keyword daca articolul este scurt si la obiect, sau 2 daca articolul este mai bine documentat.

    Puteti scrie despre orice, iar postul cu ereg_replace este exemplul unui singur keyword in semnatura.

    Articolele trebuie sa fie unice, si sa aiba o relevanta. Nu te speria ca nu ai subiecte de scris, atat timp cat ai un website, ai intalnit o gramada de probleme la care le poti spune rezolvarea in doar cateva minute, castigand foarte usor un backlink, care, va asigur, va fi lasat nemodificat atat timp cat postul respectiv va exista.

    Daca nu gasesti categoria potrivita, adauga la 'uncategorised', voi muta eu corespunzator.

    Atentie, ca posturile sa fie acceptate, acorda atentie regulilor. Nu vreau sa ajung in neplacuta situatie de a rejecta articole.

    Creati contul la sectiunea 'register' si incepeti sa postati. Cum am mai spus, nu are importanta ce subiect tratati, atat timp cat este de inteles tuturor.
    Pentru orice sugestie/nelamurire/sfat, va stau la dispozitie.
    Ultima modificare făcută de ConstantinLG; 29th January 2010 la 00:49.

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Cumpar link-uri si articole cu link pentru clientii mei
    De Iskander în forumul Link-uri/Bannere
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 3rd June 2010, 01:38
  2. Caut web developeri
    De Reaper în forumul Servicii web / Jobs
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 13th April 2010, 16:22
  3. Sondaj pentru Web Developeri 2008
    De Iulian în forumul Utile
    Răspunsuri: 28
    Ultimul Post: 17th January 2009, 22:14
  4. colaboratori web developeri
    De nst în forumul Locuri de munca
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 14th February 2008, 17:38
  5. Cei mai buni Developeri
    De Voislav în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 9th January 2008, 21:02

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •