pe sp il a]Postat în original de adi @ Feb 23 2006, 12:36 PM) [post=10821
- you're really funny
Sa incepi sa iti faci griji cand Warn-ul o sa creasca. E o modalitate de avertizare, atata timp cat e 0 inseamna ca e bine.
[/QUOTE]
pe sp il am 10%
I'm a bad boy :p





- you're really funny
Răspunde cu citat