Citat Postat în original de adi @ Feb 23 2006, 12:36 PM) [post=10821
Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
- you&#39;re really funny

Sa incepi sa iti faci griji cand Warn-ul o sa creasca. E o modalitate de avertizare, atata timp cat e 0 inseamna ca e bine.
pe sp il a]
- you&#39;re really funny

Sa incepi sa iti faci griji cand Warn-ul o sa creasca. E o modalitate de avertizare, atata timp cat e 0 inseamna ca e bine.
[/QUOTE]

pe sp il am 10%
I&#39;m a bad boy :p