Rezultate 1 la 2 din 2

Subiect: Ajutor Joomla

  1. #1
    Avatarul lui Nica Cristian
    Nica Cristian este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    32
    Data înscrierii
    23rd May 2007
    Locaţie
    Bucharest
    Vârstă
    35
    Posturi
    652
    Putere Rep
    32

    Implicit Ajutor Joomla

    Salutare la toti, de ceva timp m-am gandit sa fac un website de news si un ladder pentru jucatorii care joaca starcraft pe internet. Bun, de news si de alte mizilicuri am scapat, dar caut de ceva timp pe internet si nu gasesc si eu un modul care sa semene cu acest script ( http://www.starcraft.ro/clasament.ph...5#info_jucator ) . In care jucatorul dupa ce a jucat vs un oponent sa se logheze si sa uploadeze replay-ul de la meciul castigat completand niste formulare ( [invigator] si dintr-o lista cu toti jucatorii alege numele lui vs [infrant] si tot dintr-o lista cu toti jucatorii alege numele celui cu care a jucat si un camp pentru uploadare a fisierului .rep .

    cam asa sa arate formularul:

    [invingator][lista] VS [infrant][lista]

    [ marin_vs_mihai.rep ] [ upload ]

    [ DONE ]


    Si sa i se adauge puncte in functie de pozitia celui cu care a jucat in clasament ( daca a fost pe un loc mai bun ca el sa i se adauge gen 160puncte sau daca cel cu care a jucat era mai slab ca el pozitionat in clasament sau i se adauge doar 100puncte) si cel care a pierdut sa i se scada tot in functie de pozitia celuilalt in clasament.

    Am incercat sa explic cat am putut de bine dar puteti vedea si in acel exemplu pe care vi l-am aratat mai sus. Daca este cineva si se pricepe sa faca asa ceva in joomla va rog sa ma contactati aici sau pe messenger cu un pret. O zi buna si inca o data la multi ani

  2. #2
    Avatarul lui edy12006
    edy12006 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    38
    Data înscrierii
    26th January 2009
    Locaţie
    Brasov
    Vârstă
    32
    Posturi
    3.260
    Putere Rep
    38

    Implicit

    Citat Postat în original de Nica Cristian Vezi Post
    Salutare la toti, de ceva timp m-am gandit sa fac un website de news si un ladder pentru jucatorii care joaca starcraft pe internet. Bun, de news si de alte mizilicuri am scapat, dar caut de ceva timp pe internet si nu gasesc si eu un modul care sa semene cu acest script ( http://www.starcraft.ro/clasament.ph...5#info_jucator ) . In care jucatorul dupa ce a jucat vs un oponent sa se logheze si sa uploadeze replay-ul de la meciul castigat completand niste formulare ( [invigator] si dintr-o lista cu toti jucatorii alege numele lui vs [infrant] si tot dintr-o lista cu toti jucatorii alege numele celui cu care a jucat si un camp pentru uploadare a fisierului .rep .

    cam asa sa arate formularul:

    [invingator][lista] VS [infrant][lista]

    [ marin_vs_mihai.rep ] [ upload ]

    [ DONE ]


    Si sa i se adauge puncte in functie de pozitia celui cu care a jucat in clasament ( daca a fost pe un loc mai bun ca el sa i se adauge gen 160puncte sau daca cel cu care a jucat era mai slab ca el pozitionat in clasament sau i se adauge doar 100puncte) si cel care a pierdut sa i se scada tot in functie de pozitia celuilalt in clasament.

    Am incercat sa explic cat am putut de bine dar puteti vedea si in acel exemplu pe care vi l-am aratat mai sus. Daca este cineva si se pricepe sa faca asa ceva in joomla va rog sa ma contactati aici sau pe messenger cu un pret. O zi buna si inca o data la multi ani

    Stiu ca e de 2 luni postul dar daca iti mai trebuie , eu am gasit unele foarte frumoase aici. Cauta prin ele si poate gasesti ceva pe placul tau.

    http://www.scriptplazza.com/search/label/Joomla
    Într-o zi, riscând, poți să rămâi fericit pentru toată viața !
    Contează ce produci nu cine pretinzi a fi.

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Joomla SEO - URL rewrite
    De Cristi G în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 9
    Ultimul Post: 20th July 2009, 19:17
  2. Joomla - sobi
    De prodan_13 în forumul Server side
    Răspunsuri: 6
    Ultimul Post: 5th February 2009, 20:34
  3. Problema Joomla
    De Tommy în forumul Server side
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 7th May 2008, 13:44
  4. Joomla Template
    De jedymaster în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 8
    Ultimul Post: 4th January 2008, 17:02
  5. Joomla seo
    De ibis în forumul Continut web
    Răspunsuri: 8
    Ultimul Post: 27th September 2007, 13:50

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •