Dupa 3 ani de lasat in paragina (am dat mereu importanta ideilor noi), m-am hotarat sa scap de el.
Nu stiu exact pentru ce-l cumpara cineva (site/utilizatori sau domeniu) dar pun si cateva statistici.
Ianuarie: 1000 unici , Februarie: 1000 unici
Utilizatori inregistrati : 1688
Vine cu codurile sursa (asa cat ma pricepeam acum 3-4 ani) si ofer suport doar pentru mutarea pe serverul vostru.
Il vand pentru ca nu ma vad dezvoltandu-l in viitor.
Venituri n-a avut niciodata pentru ca nu m-a interesat sa aduca bani.
Pret minim: 200E (costul transferului cade pe umerii noului proprietar)
--- Later Edit --- (ca mi-a fost lene sa apas "Edit")
Cred ca se subintelege ca nu-l voi da primului care ofera 200E. Astept pana primesc cateva oferte (sau daca e vreo una care sa-mi placa din prima) si apoi ma decid.



