Daca am initiat un subiect si peste 5 minute nu-mi mai place titlul, cum il schimb? Daca dau editare avansata, imi apare un titlu, dar se pare ca titlul ala apare sub username si nu e titlul threadului. Sper ca nu v-am incurcat in titluri