ok daca imi puteti cateva sfaturi va raman dator: www.mobilaconfort.ro raman dator.
ok daca imi puteti cateva sfaturi va raman dator: www.mobilaconfort.ro raman dator.
In primul rand nu mai ramne asa dator, in al doilea rand, ce sfaturi vrei sa afli mai exact, la design, programare...etc. Nu te supara pe mine dar cand incepi si tu un thread, da cat mai multe detalii despre ceea ce vrei sa afli sau sa informezi. Cat despre site din punct de vedere al design-ului cred ca meniul ar fi mers mai bine daca puneai text nu imagini. In rest cred ca daca era putin mai aerisit si titlurile sa fie mai mari ( sa se vada diferenta dintre titlu si descriere ) si aici ma refer la pozele din stanga, este un site decent.
Ultima modificare făcută de Nica Cristian; 22nd April 2010 la 00:41.
Eu nu iti dau sfaturi ca nu sunt in masura. Imi spun parerea personala.
Pagina arata dragut in mare, functioneaza bine, dar eu as fi rpeferat pentru acelasi gen de afacere o pagina cu scrisul mai mare si cu un look mai putin "professional". Imi da impresia ca paginile de genul asta sperie omul obisnuit.
Trust, but verify.
Si eu sunt de parere ca meniul trebuie modificat. Incearca sa il creezi dintr-o lista stilizata prin css.
Banuiesc ca este un template mai vechi, am vazut in sursa ca este lucrat pe tabalele. Incearca sa folosesti div-uri.
Echipamente de protectia muncii www.safetyone.ro.
Ai nevoie de un traducator autorizat sau de Traduceri Autorizate ?
Am stat maxim 2 secunde. E pal, tern, comun. Trebuie ceva viata in el, niscaiva pasiune.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)