Nu mai suna, intelege ca nu au inca telefon...is taking too long to respond.
Nu mai suna, intelege ca nu au inca telefon...is taking too long to respond.
I'm not a complete idiot, some parts are missing...
Momentan este/sunt 2 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 2 vizitatori)