Oare fac cei d ela profitshare o surpriza placuta si baga banii pana de anul nou? :P
Versiune printabilă
Oare fac cei d ela profitshare o surpriza placuta si baga banii pana de anul nou? :P
nu cred ca vor baga banii mai devreme, pt au niste proceduri de respectat
Mi as dori si eu sa intre mai repede banii in cont
Pai plata se face intre 26 si 05, nu ar fi o problema de facut plata pe 30, deci nu e vb de proceduri :)
De fapt plata se face intre 22 si 5. Ar putea sa se faca inainte de Craciun...
2p a facut-o ieri :D
Deci se poate :)Citat:
Buna ziua,
Va multumim pentru sugestia facuta. Vom incerca sa efectuam platile cat mai repede posibil, speram ca inainte de Anul nou.
Va multumim!
Pai tinand cont ca banii facuti de BF 2012 in 2Parale abia i-am luat in vara... cred ca daca plateau la termen in ianuarie era oricum foarte ok. :)
cine nu ti-a platit comisioanele ?
TEPARII de LAREDOUTE nu si-au platit comisioanele din 2012
http://i.imgur.com/zZWGgcx.jpg
Au platit toti, dar foarte greu.