31st December 2013, 00:14
#6
1 out of 1 members found this post helpful.
Am folosit Quick Adsense si Ad Inserter. Ambele sunt ok.
31st December 2013, 12:39
#7
1 out of 1 members found this post helpful.
Clientul meu principal foloseste Easy Adsense (sau cum s-o chema) de ani buni. E publisher 'premium' pe Adsense (undeva la 20 de mii de dolari pe luna), deci ma gandesc ca si-o lua in freza, daca erau probleme. Am pus si eu minunea pe un blog de-al meu, dar la cat castig eu sunt cantitate neglijabila. Ceea ce face pluginul asta cel putin este sa puna codul in pagina de articole/pagina normal, tags, categories etc (dupa cum ii setezi tu) si sa puna textul 'wrap' pe langa. Tu pui codul de la Adsense in admin, deci teoretic nu ar trebui sa faca probleme.