Rezultate 1 la 8 din 8

Subiect: Foloseste cineva Classipress?

  1. #1
    Avatarul lui ntbv
    ntbv este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    34
    Data înscrierii
    26th October 2007
    Locaţie
    Brasov
    Vârstă
    50
    Posturi
    39
    Putere Rep
    34


    Implicit Foloseste cineva Classipress?

    Foloseste cineva Classipress?

    Daca da, as dori cateva informatii cu pluginuri utile pentru aceasta tema de WP. Multumesc.

  2. #2
    Avatarul lui impelo
    impelo este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    29
    Data înscrierii
    7th April 2011
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    304
    Putere Rep
    29


    Implicit

    Le gasesti chiar pe site-ul lor oficial
    Resources | AppThemes

  3. #3
    Avatarul lui ntbv
    ntbv este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    34
    Data înscrierii
    26th October 2007
    Locaţie
    Brasov
    Vârstă
    50
    Posturi
    39
    Putere Rep
    34


    Implicit

    Citat Postat în original de impelo Vezi Post
    Le gasesti chiar pe site-ul lor oficial
    Resources | AppThemes
    Merci pentru link, trebuia sa formulez eu altfel intrebarea. Pluginuri, altele decat cele sugerate de ei. Ca exemplu, un plugin pentru SEO.

  4. #4
    Avatarul lui somnulescu
    somnulescu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    30
    Data înscrierii
    17th December 2010
    Locaţie
    Iasi
    Vârstă
    40
    Posturi
    284
    Putere Rep
    30


    Implicit

    Pai iti trebuie cam orice pluginuri sunt recomandate pentru orice site in wp (asemanator cu al tau ).
    Ai cumparat clasipress? E destul de scumpa.
    Sunt un adevarat Geek si beau doar bere buna :)

  5. #5
    Avatarul lui Cucu
    Cucu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    30
    Data înscrierii
    28th September 2010
    Locaţie
    Tulcea
    Vârstă
    37
    Posturi
    185
    Putere Rep
    30


    Implicit

    un plugin pentru seo recomand eu Platinum SEO Pack .. asta il folosesc si sunt foarte multumit de el.

  6. #6
    Avatarul lui cristi_kenzo
    cristi_kenzo este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    27th March 2011
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    135
    Putere Rep
    0


    Implicit

    am vazut la cineva care folosea ClassiPress ca avea integrat si log in-ul prin fb. ceea ce mis e pare mult mai atragator decat sa isi faca lumea cont. sincer nu stiu cum se numeste... dar ideea mi s-a parut super.

  7. #7
    Avatarul lui ntbv
    ntbv este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    34
    Data înscrierii
    26th October 2007
    Locaţie
    Brasov
    Vârstă
    50
    Posturi
    39
    Putere Rep
    34


    Implicit

    Citat Postat în original de cristi_kenzo Vezi Post
    am vazut la cineva care folosea ClassiPress ca avea integrat si log in-ul prin fb. ceea ce mis e pare mult mai atragator decat sa isi faca lumea cont. sincer nu stiu cum se numeste... dar ideea mi s-a parut super.
    Log in-ul prin facebook e integrat de dezvoltatorii classipress nu e un plug-in separat.

  8. #8
    Avatarul lui cristi_kenzo
    cristi_kenzo este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    27th March 2011
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    135
    Putere Rep
    0


    Implicit

    nu stiam asta. oricum e o idee foarte buna. am vazut folosita tema si pentru anunturi cu produse si pentru un site unde iti poti oferi serviciile (gen vanzari de linkuri/banner/advertoriale) pentru o piata de siteuri....

    oricum la cat costa...daca tot investesti trebuie sa te tii de ea, macar sa iti scoti investitia.

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Foloseste cineva hosting de la Nshost?
    De tudorc11 în forumul Hosting
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 1st May 2011, 20:38
  2. Monetizare infolinks - foloseste cineva ?
    De Nichita în forumul Metode de promovare, Analiza trafic.
    Răspunsuri: 14
    Ultimul Post: 17th September 2010, 13:44
  3. Foloseste cineva clickatell ?
    De Adrian Poputoaia în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 31st March 2010, 11:59
  4. Pligg CMS - foloseste cineva ?
    De Nichita în forumul Continut web
    Răspunsuri: 20
    Ultimul Post: 27th February 2010, 15:57
  5. Foloseste cineva yahoo web analytics?
    De c|neva în forumul Metode de promovare, Analiza trafic.
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 9th October 2008, 19:30

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •