Super initiativa, daca reusesti sa raspandesti galeria, iti faci rost si de niste clienti noi
PS, Edit si offtopic: Papu, tu "umbli" cumva si pe forumul CartoonSmart?
Super initiativa, daca reusesti sa raspandesti galeria, iti faci rost si de niste clienti noi
PS, Edit si offtopic: Papu, tu "umbli" cumva si pe forumul CartoonSmart?
Ultima modificare făcută de Tudi; 16th August 2008 la 18:46.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)