Eu as alege prima varianta, nu vad de ce ai repeta de 2 ori consecutiv, numele producatorului...
Eu as alege prima varianta, nu vad de ce ai repeta de 2 ori consecutiv, numele producatorului...
[ex user George92]
Ai mult de munca dar ai sanse sa ajungi sa faci bani cu el. Iti trebuie mult continut unic si scris profi, nu scris de parca e tradus in translate.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)