Poate un pic offtopic, dar... De ce exista aceasta ...manie, boala, obisnuinta, etc, ca pe site-uri romanesti, cu continut in limba romana sa existe: "All rights reserved" ?!?![]()
Poate un pic offtopic, dar... De ce exista aceasta ...manie, boala, obisnuinta, etc, ca pe site-uri romanesti, cu continut in limba romana sa existe: "All rights reserved" ?!?![]()
Daca ai nevoie de un programator... | Nu folosesc !YM
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)