Poate un pic offtopic, dar... De ce exista aceasta ...manie, boala, obisnuinta, etc, ca pe site-uri romanesti, cu continut in limba romana sa existe: "All rights reserved" ?!?![]()
Poate un pic offtopic, dar... De ce exista aceasta ...manie, boala, obisnuinta, etc, ca pe site-uri romanesti, cu continut in limba romana sa existe: "All rights reserved" ?!?![]()
Daca ai nevoie de un programator... | Nu folosesc !YM
1. trebuie sa scoti din linkuri chestia asta: hash=976ccb6f590fce3dec1df369817c265f
2. daca tot pui adsense, macar pune-le eficient
3. trebuie sa ai titlu generat dinamic la fiecare articol, anunt gratuit, balta, reteta, etc. in parte. momentan nu ai asa ceva.
4. nu ai meta description pe nici o pagina pe care m-am uitat eu - in afara de apgina de index, unde ai o caruta de meta taguri inutile..
rezolva-le macar pe astea si poti sa spui ca intri cat de cat in ecuatie...
sarbatori fericite![]()
DWF - Servicii complete de optimizare seo. Vezi oportunitatile de cariera in cadrul DWF.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)