Eu nu vreau flash.....
Dar trebe' ceva care sa arate bine...
Daca ff ar fi permis modificarea design-ului pentru bara de scroll scapam de steres. Inca mai caut solutii.
Eu nu vreau flash.....
Dar trebe' ceva care sa arate bine...
Daca ff ar fi permis modificarea design-ului pentru bara de scroll scapam de steres. Inca mai caut solutii.
In momentul in care selectez un model, se afiseaza o galerie foto. Daca dau click pe sageata de forward a galeriei modelului respectiv, pagina se reincarca. Nu prea e ok. Incearca sa faci fara refresh.
Spor.
may the best of your past be the worst of your future
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)