
Postat īn original de
Cristi G
E un forum, nu ma abtin. Daca erai profesionist, taceai si ascultai la sfaturile celor de pe forum. Dar cum nu esti, te-ai gandit tu ca e mai bine sa te legi personal de mine si de siteurile mele. Majoritatea siteurilor de acolo le fac si cu ochii inchisi in wordpress.
Daca nu te abti inseamna ca nu ai bun simt, doar te-am rugat frumos.
Nustiu de ce vorbesti daca tu mai si precizezi ca le faci in wordpress din moment ce site-urile is facute de la 0, e ca si cum... te lauzi ca o casa e facuta de tine insa tu doar ai vopsita.
Esti genul de persoana care "care vorbeste fara sa cunoasca", motiv pentru care nu te vad indreptatit sa vorbesti despre ceva ce nu practici.
Vreau mai mult, mai mult si atat.